Ένα ακόμη άτομο καταρρέει αμέσως μετά τον εμβολιασμό του! ΒΙΝΤΕΟ

T’ ατυχήματα οφειλόμενα στην ένεση πολλαπλασιάζονται και καθημερινά αποκαλύπτεται ένα μέρος των ανεπιθύμητων παρενεργειών. Για ακόμη μια φορά καταμεσής εμβολιακού κέντρου αυτή τη φορά στην Ταϊλάνδη ένας άντρας καταρρέει μπροστά στα μάτια των άλλων εν δυνάμει μελλοντικών θυμάτων.reseauinternational 6/11/21 Σπαρταράει στο έδαφος αμέσως μετά το περιούσιο εμβόλιο εμφανίζει σαφώς συμπτώματα επιληπτικής κρίσης και οι διασώστες έχουν σπεύσει για να προλάβουν τα χειρότερα. Εικόνες που η Παγκόσμια Λογοκρισία των ΜΜΕ ποτέ δεν επέτρεψε ν’ αναδειχθούν. dimpemews.com Continue reading Ένα ακόμη άτομο καταρρέει αμέσως μετά τον εμβολιασμό του! ΒΙΝΤΕΟ

30′ μετά τον εμβολιασμό με Pfizer-BioNTech 32χρονη γιατρός στο Μεξικό χαροπαλεύει στην εντατική αφού παρουσίασε εγκεφαλομυελίτιδα ένα αυτοάνοσο που παρατηρείται μετά από εμβολιασμό!

Σύμφωνα με το πρακτορείο ειδήσεων Reuters, οι αρχές του Μεξικού δήλωσαν ότι μελετούσαν την περίπτωση μιας γυναίκας γιατρού 32 ετών που νοσηλεύθηκε αφότου εμβολιάστηκε με Pfizer-BioNTech COVID-19.Δεν δόθηκε το όνομα της γιατρού στη δημοσιότητα.Η γιατρός στην πολιτεία Coahuila υπέστη συμπτώματα εγκεφαλομυελίτιδας περίπου 30 λεπτά μετά τον εμβολιασμό της Pfizer/BioNTech, σύμφωνα με το Υπουργείο Υγείας. Υπέστη επεισόδιο σπασμών και είχε δερματικά εξανθήματα, μειωμένη μυϊκή δύναμη και δυσκολία στην αναπνοή αναφέρει η elpais. Η γιατρός εισήχθηκε στην εντατική σε δημόσιο νοσοκομείο του βόρειο κρατιδίου Nuevo Leon μετά από επιληπτικές κρίσεις, δυσκολία στην αναπνοή και εξάνθημα. « Η αρχική διάγνωση είναι εγκεφαλομυελίτιδα»,δήλωσε το υπουργείο … Continue reading 30′ μετά τον εμβολιασμό με Pfizer-BioNTech 32χρονη γιατρός στο Μεξικό χαροπαλεύει στην εντατική αφού παρουσίασε εγκεφαλομυελίτιδα ένα αυτοάνοσο που παρατηρείται μετά από εμβολιασμό!